środa, 16 kwietnia 2014

Malowana bluzka DIY    Postanowiłam rozpocząć swoją przygodę z farbami do tkanin. Wybrałam bardzo popularne i sprawdzone przez innych farbki firmy profil. Wczoraj przyszła do mnie paczka (zamawiałam na allegro) i od razu pełna emocji postanowiłam zabrać się do malowania. Miałam od kilku dni głowę pełną pomysłów, ale zaczęłam od czegoś prostego.

    Rozpoczęłam od poszukiwań w internecie grafik z piórem, a potem odpowiednio zainspirowana zabrałam się do pracy. Na pierwszy ogień poszła moja stara siwa bluzka. Postanowiłam, że pierw naszkicuję na niej wzór wzorując się na jednej z grafik. Reszta malunku powstawała spontanicznie, ponieważ tak bardzo chciałam już malować, że niedługo zastanawiałam się nad doborem kolorów :)

   Do pomalowania piórka wybrałam biały i turkusowy i cieniowałam je według uznania. Na koniec kilka dopieszczeń i napis "life". Po niecałej godzinie malunek był gotowy! Byłam zdumiona, że poszło mi tak szybko. Po wielogodzinnym schnięciu farby zaprasowałam nadruk przez pergamin, tak jak nakazuje etykieta na farbkach.

   Jestem bardzo zadowolona z końcowego efektu, nie spodziewałam się, że malowanie tymi farbkami jest tak łatwe i szybkie. Jak na pierwszy raz, to jestem z siebie bardzo dumna :)

   Już dziś w przygotowaniu jest kolejna rzecz. Jaka? To niespodzianka!Bluzeczka do zgarnięcia! licytacja od 4,99 !
klikaj aby zobaczyć aukcję!

4 komentarze:

 1. Oj ładne piórko, takie vivid :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajnie Ci wyszło te piórko. Bluzka dzięki niemu stała się oryginalna i naprawdę świetna :)
  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie mam pojęcia jak robisz takie śliczne rzeczy, mi by się przy tym ręka tak trzęsła, że chyba bym cały pokój ubrudziła ahahah

  OdpowiedzUsuń